Форум
Креативних Індустрій

Це професійна бізнес-подія, яка із 2015 року об’єднує представників креативних індустрій для обговорення актуальних тем: бізнес, маркетинг та комунікації, дизайн, кіно і шоу-бізнес, медіа, технології та стартапи, соціальні ініціативи тощо.

Форум був започаткований офіційним представництвом міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні та партнерами, і щороку проходить в рамках Днів Креативності в Україні.

З 2019 року Форум Креативних Індустрій передається у фонд новоутвореної організації ГО “Асоціація Креативних Індустрій України” (CIAU), метою діяльності якої є консолідація представників креативних індустрій у єдиний спільний голос країни на міжнародний бізнес арені.

Цього року 10% від вартості квитків буде спрямовано в спеціальний фонд розвитку CIAU та формування програми мікрогрантів для участі представників українських креативних індустрій в міжнародних подіях. 

Дні Креативності в Україні — це серія освітніх заходів, відеопоказів, конкурсів, виступів та тренінгових програм для професіоналів, які організовуються офіційним Представництвом міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні, Асоціацією Креативних Індустрій України та партнерами впродовж всього року. Детальніше ознайомитися з програмою на період вересень-грудень можна за посиланням.

Creative Industries Association of Ukraine&Cannes Lions Rep Office Ukraine

Що саме варто
очікувати від форуму?

IV Форум Креативних Індустрій незмінно присвячений бізнесу, креативним та нестандартним підходам у різних сферах діяльності та життя. Цьогоріч програму буде значно розширено. Ми охопимо вдвічі більше тем, всі з яких будуть актуальними для індустрії – оскільки, саме представники індустрії й формують програму заходу. Також не обійдеться і без нововведень.

Програма заходу 2019 року дивуватиме вас своїми відкриттями цілих три дні – з 19 по 21 вересня. Форум пройде на території технопарку UNIT.City – у власних залах та в залах Академії ДТЕК.

Основні напрями креативної бізнес-події лишаються незмінними: маркетинг, комунікації, бізнес, інновації, технології, стартапи, творчість, дизайн, культура, життя, суспільство та держава. 

Всі виступи розподілені по різних сценах та зонах, в залежності від тематичного наповнення, формату та активності. Цього року заплановано 5 сцен, понад 5 зон активностей, та 3 додаткові формати взаємодії між відвідувачами.

Це бізнес-конференція, тому всі три дні будуть присвячені бізнесу в різних сегментах. Але кожен з днів буде мати свої тематичні акценти, для більшої зручності різних аудиторій відвідувачів – без компромісу для можливості розширити свої знання і базу контактів з професіоналами з інших індустрій.

Значно більше якісного нетворкінгу. Для цього буде облаштовано окрему терасу, де у ненав'язливій атмосфері можна ліпше познайомитись з представниками з різних індустрій.

Цього року буде реалізовано декілька нових форматів для міжсекторальної взаємодії: Бізнес-спіддейтінг та Брейнсторм Арена, а також майстер-класи за декількома суміжними напрямками візуального мистецтва.

Бізнес-спіддейтінг – ефективний формат взаємодії у новій електронній реалізації. Всього за 3 дні буде реалізовано близько 30 міжсекторальних зустрічей до 20 одночасних учасників в кожній. На зустрічах буде охоплено всі сегменти креативних індустрій. Потрапити на кожну сесію можна за попереднім записом, відмітивши свою сферу експертизи та бажаний сегмент для знайомства.

Брейнсторм Арена – це новий формат якісного брейнстормінгу на соціально важливі теми. Дана активність призначена для генерації ідей та створення додаткових інформ-приводів для неприбуткових, державних та громадських ініціатив. Формат був розроблений для проведення попередніх експертних нарад з розробки задач для Битви Креаторів. До участі запрошуються експерти форуму. Аудиторія форуму матиме можливість долучитись до обговорення електронно.

 

 

140 надзвичайних спікера та більше тисячі відвідувачів! Сотні ідей та понад 2500 хвилин контенту у вільному доступі. Два дні незабутніх вражень та корисних знайомств. Таким був Форум Креативних Індустрій минулого року. Яким він буде у 2019 – скоро дізнаємось!