Спільна
відповідальність
в дії

Брейнсторм Арена – спеціальний формат брейнстормінгу для проведення експертних нарад, присвячених вирішенню соціально важливих питань. Замовниками виступають неприбуткові організації, ОТГ, державні установи та комерційні організації, які потребують залучення різнопрофільних експертів. В результаті буде сформовано експерту оцінку ситуації та надано рекомендації, щодо вирішення задачі за брифом, яка виступає замовником. Після проведення закритих брейнсторм сесій, до процесу обговорення зможуть залучитись як відвідувачі форуму, так і будь-хто інший, небайдужий до розвитку креативних індустрій та суспільства в цілому. Можливість взяти участь у подальшому обговоренні буде реалізовано на сайті Форуму.

Слідкуйте за оновленнями на сайті Форуму та офіційних медіаресурсах організаторів та організацій-замовників.

Даний формат було розроблено Представництвом Cannes Lions в Україні та Асоціацією Креативних Індустрій (CIAU) спеціально для Битви Креаторів – формату найпрозорішого креативного тендеру, де експерти та аудиторія в результаті відкритих голосувань обирають найкращі рішення, розроблені учасниками конкурсу. Більше інформації про Битву Креаторів можна отримати за цим посиланням.

Надішліть відповідний запит

Скористайтесь формою нижче, якщо Ви представляєте ЗМІ та бажаєте акредитуватись на закритий захід, або якщо Ваша організація бажає виступити замовником та надати бриф.