19-21 вересня в UNIT.City та Academy DTEK відбудеться найкреативніша бізнес-подія року – IV Форум Креативних Індустрій. Цього року Форум пройде під загальним гаслом “Креативний клас. Автопортрет”. Вже можна оплатити участь у Форумі для того, щоб отримати акредитацію для відвідування заходу.

Програма виступів кожного із трьох днів Форуму поділена за тематиками, різноманітні формати сцен сприятимуть розкриттю кожного із питань по-особливому, додаткові активності для відвідувачів та тематично підібрані добірки кейсів Cannes Lions будуть органічно інтегровані до основної програми.

Втім, всі ці три дні об’єднує одне: Форум Креативних Індустрій – це захід про креативність та інновації у найрізноманітніших сферах суспільного життя та бізнесу.

А ще 10% від продажів з кожної акредитації будуть перераховані до фонду розвитку програм Асоціації Креативних Індустрій України.

Перший день – 19 вересня. Перший день IV Форуму Креативних Індустрій розпочнеться з серії надихаючих виступів найнеординарніших осіб. Зі сцени Inspiration підніматимуть питання філософії креативності у всіх сферах суспільного життя, в бізнесі та для особистісного розвитку.  У відвідувачів не виникне жодних сумнівів, чому креативні та інтелектуальні індустрії – найефективніша інвестиція наступного десятиліття. Окрім можливостей будуть обговорюватись і найбільші виклики, які стоять перед бізнесом, суспільством та креаторами різних індустрій.

Вартість акредитації – 650 грн

Другий день – 20 вересня. Корисний контент та знайомства для представників індустрії розваг, продюсерів та кінопродюсерів, музикантів, медіа, журналістів, працівників культурного сегмента, митцям, колекціонерам, представникам фешн-індустрії. Цей день буде цікавим тим, хто шукає бізнес-партнерів, веде професійну діяльність за відповідними напрямками або тільки розпочинає свій шлях в одній з цих індустрій.

Вартість акредитації – 350 грн. Оскільки ми підтримуємо та намагаємося розвивати культуру практично під час усіх проектів Днів Креативності, Форум не став виключенням. Виокремивши п’ятницю як день про культуру та творчість, ми хочемо зробити вхід доступнішим для якомога ширшої аудиторії.

Третій день – 21 вересня. Третій день форуму – найбільш універсальний для всіх суміжних сегментів. Відкриються додаткові сцени Insights та Create. Партнери проведуть воркшопи – для розвитку креативності та бізнесу. Незабутня вечірка на терасі для нетворкінгу підіб'є підсумки IV Форуму Креативних Індустрій.

Вартість акредитації – 650 грн

22 вересня – CG-event. Захід, на якому ви дізнаєтеся останні тенденції зі світу комп’ютерної графіки та цифрових мистецтв. Традиційно проходить у рамках Днів Креативності в Україні

Вартість акредитації на всі три дні Форуму + CG-event = 2600 грн

Можливості акредитації

У відвідувачів є можливість акредитуватися на кожен окремий день Форуму. Але для того, щоб надихнутися сповна та зарядитися енергією креативності на всю осінь (а може й на рік), радимо одразу акредитуватися на всі три дні Форуму за 1500 грн. Між іншим, це ще й економічно вигідніше, а також відкриває можливість потрапити на креативну нетворкінгову вечірку разом із CG-event.

А якщо ви хочете закріпити і отримати нові знання із області комп’ютерної графіки, то можна акредитуватися на 3 Дні Форуму + CG-event за 2 600 грн.

Для того, щоб підвищити ефективність та продуктивність, радимо запросити з собою колег чи друзів. Так буде легше одразу втілювати ідеї в життя та створювати нові проекти разом.

Зверніть увагу, що оплата участі у IV Форумі Креативних Індустрій здійснюється виключно за безготівковим розрахунком. Сплатити участь у Форумі можливо лише через офіційний сайт заходу за посиланням.