Афіна проти Аполлона: чому держава допомагає монетизувати натхнення і як примирити креативність з бюрократією

Анастасія Образцова

Генеральний директор Директорату креативних індустрій, Міністерство культури України

Міністерство культури України

Короткий опис виступу:

  • (Не)керована креативність: збалансований розвиток креативних індустрій у країні неможливий без активного залучення держави (приклад Британії, Сингапуру, Південної Кореї). Інтелектуальна власність, доступ до фінансів і якісна освіта — три кити креативних індустрій.
  • Креативність у множині: креативні індустрії — окремий сектор економіки, заснований на культурі й таланті, чи наскрізна якість економіки для вирішення міжсекторальних проблем?
  • Цифрові технології (блокчейн, VR і big data) у креативних індустріях — основний засіб персоналізації глобальної економіки.

Про спікера:

Генеральний директор Директорату креативних індустрій Міністерства культури України, що відповідає за формування державної політики у сфері креативних індустрій. Куратор ініціативи «Сreate.Ukraine», метою якої є налагодження міжсекторальної співпраці та вироблення сучасних інструментів державної підтримки креативних індустрій в Україні. Організатор щорічного міжнародного форуму «Креативна Україна». Форум є найбільшою в Україні платформою політико-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері креативних індустрій.