Grow & Innovate or Die

Наталія Микольська

Гостьовий дослідник Ukrainian Emerging Leaders Program, Стенфордський університет. Екс-Торговий представник - заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України

Короткий опис виступу:

Ексклюзивні інсайти та знання, отримані за майже рік дослідницької діяльності у одному з провідних університетів світу - Стенфордському університеті та Кремнієвій Долині. Про необхідність постійного особистісного розвитку і зростання, як особисте зростання впливає на розвиток проектів, над якими ви працюєте, як зробити розвиток захопливою подорожжю, як розвиватись і зростати з результатом. А ще чому складніше чи простіше зростати жінкам? А як зростати жінкам? І взагалі про те, як жити!

Про спікера:

Дослідниця Стенфордського університету за програмою Ukrainian Emerging Leaders . Співзасновниця програми SheExports, екс-Торговий представник - Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (2015-2018). Засновниця відео-проекту бесід з провідними мислителями і експертами Стенфорду та Кремнієвої долини «Блискучі уми», який реалізується Центром демократії, ровитку та верховенства права Стенфордського університету спільно з НВ. Засновниця щорічної конференції з питань України в Стенфордському університеті.