WalQlike - гід, квест, екскурсія містом в одному додатку

Станіслав Околот

CEO WalQlike (walk you like)

WalQlike (walk you like)

Короткий опис виступу:

WalQlike значить walk you like. Це безкоштовні квести для тих, хто опинився в новому місті і хоче піти нестандартним туристичним шляхом. У додатку ви вибираєте тематику квесту і починаєте подорож на 1-3 години. Йдете від одного цікавого місця до іншого і розгадувати загадки або відповідаєте на питання про ці місця - не складно, але дуже цікаві. Додаток надає цікаві історичні факти та розкриває легенди міста, знайомить туристів і місцевих жителів з культурною спадщиною та сучасними культурними об'єктами міста.

Про спікера:

Автор культурно-соціального проекту WalQlike.
Етапи розвитку проекту:
2016 - ідея проекту мобільного додатка WalQlike посіла перше місце в українському конкурсі Creative Business Cup, команда отримала тревел грант на поїздку в Данію на фінал конкурсу.
2017 - проект мобільного додатка WalQlike був розміщений на українській краудфандінговой платформі Biggggidea https://biggggidea.com/project/walqlike---ekskursi-z-zagadkami/. Кампанія була успішна і зібрала перші гроші для початку роботи над додатком.
2018 - WalQlike отримав грант від УКФ на підтримку культурних проектів на етапі їх концептуалізації, підготовки, препродакшені і в грудні 2018 почав працювати у Львові.
2019 - WalQlike отримав повторно грант від УКФ для розвитку проекту в Києві.