Чому варто
відвідати

ЩО КАЖУТЬ
ВІДВІДУВАЧІ?

Відомі спікери
Цікава програма
Нові формати
Актуальні теми
Релевантна інформація
Приємна атмосфера
Корисний нетворкінг

Найкреативніша бізнес-подія цієї осені збере ліпших представників із різних сегментів креативних індустрій, щоб спробувати розкрити суть феномену “креативності”.

Минулого року ми присвятили форум українському "Ефекту Медичі". Цього року ми продовжимо розпочату справу і розглянемо досягнення представників креативних та інтелектуальних індустрій в Україні та світі.

Визначимо поріг входу в найперспективнішу інтелектуальну тусовку наступного десятиліття. Та разом вирішимо декілька соціально-важливих проблем прямо під час Форуму.

IV Форум Креативних Індустрій - 19-21/09

4-й Форум Креативних Індустрій – Київ, Україна

Якісна
взаємодія

Та подальша ефективна співпраця для забезпечення сталого розвитку та конкурентної переваги бізнесу.

Icon-date-dot

Менеджмент компаній, власники

Креативне мислення і нестандартні рішення створюють додаткові конкурентні переваги – це вже аксіома. Під час форуму у відвідувача буде безліч приводів познайомитись з представниками сегментів технологій та стартапів, дизайн- та кіно-ком'юніті, сегменту культури та інших. Це розширить кругозір всієї команди і надасть нові можливості для розвитку та ефективного маркетингу власних продуктів та послуг. Можливо, навіть, створення нових проектів.
Icon-date-dot

Комерційний креативний сегмент

В професійній діяльності будь-якої творчої людини настає момент переосмислення. Здобувши чимало перемог та нагород, маючи безліч досягнень, визнання від колег та партнерів (тим більше, у випадку, якщо всього цього поки що не має), настає той момент, коли питання "чи це комусь потрібно?" або "а що далі?" з площини філософської, на жаль, може перейти в площину цілком практичну. Саме через це переконуватись у власній креативній суперсилі необхідно періодично та цілеспрямовано. Для цього на Форумі ми створили всі умови.
Icon-date-dot

Технологічні компанії та стартапи

Колеги з більш "точних" індустрій, як-то з інформаційних технологій, сегментів продуктових та SaaS-рішень, дарма недооцінюють потребу суміжних індустрій в їхній інтелектуальній та технологічній експертизі. Це не пов'язано лише з маркетингом чи рекламою, це пов'язано з перспективами розвитку нових технологій для втілення продуктів та послуг в цілком масштабуємих проектах у безлічі сегментів культури, мистецтв, креативних комунікацій – в Україні та поза її межами. Найяскравішим прикладом цьому служать безліч кейсів креативної і технологічної колаборації соціального напрямку, які щороку виграють нагороди на міжнародних фестивалях. Ці проекти миттю розносяться новинами по всьому світу, бо саме такі інновації дійсно потрібні, тому й варті уваги мільйонів.
Icon-date-dot

Професійний культурний сегмент

На жаль, ми теж знаємо, наскільки гострим зараз є питання боротьби з культурним зубожінням та пошуку рішень з усунення наслідків інфраструктурної деградації матеріальної культурної спадщини України. На щастя, ми бачимо можливість продуктивної міжсекторальної співпраці для генерації рішень з усунення подібних соціальних загроз вже в середньостроковій перспективі. Ми створили всі умови, щоб представники культурного сегмента могли обговорити ці проблеми з колегами із суміжних креативних індустрій, знайшли партнерів та однодумців, які разом з ними можуть запропонувати нетривіальні, інноваційні рішення, що будуть здатні позитивно вплинути на розвиток цього сегменту та аудиторії українського культурного продукту в цілому.

Спільна
відповідальність

Та перспектива взаємодії, що вплине на темпи розвитку суспільства, інформаційного та професійного середовища.

Icon-date-dot

Некомерційний сегмент

Останні роки спостерігалось зростання кількості громадянських ініціатив, розвиток соціального підприємництва та створення великої кількості необхідних для суспільства і держави продуктів та послуг. Ці зміни відбулись завдяки людям, які впроваджували їх на волонтерських засадах, а хтось – присвятив себе суспільно важливій діяльності цілком. Відомо, що серед них були представники з IT-індустрії, з індустрій маркетингових комунікацій, візуальних мистецтв тощо. Ці зміни не відбулись би без участі висококласних спеціалістів креативних та інтелектуальних індустрій. Останні досягнення у більшості цих сегментів буде охоплено на Форумі й цьогоріч.
Icon-date-dot

Медіа та ЗМІ

Мас-медіа – невіддільна (частина/ознака) частина життя в будь-якому суспільстві. Новини, репортажі, програми, фільми та серіали щодня формують ставлення мільйонних аудиторій до подій, особистостей та цілих народів. Незалежні журналісти, профільні онлайн-видання та відео блогери – це нова сила, яка змінила парадигму споживання контенту, розваг та світосприйняття в цілому. Незалежно від того, хто "ліпше" – і ті, і інші мають безпосередній вплив на те, яким світ є зараз. Розмови будемо вести про те, яким світове інформаційно-розважальне поле буде завтра, хто і як в ньому виживе.
Icon-date-dot

Молоді спеціалісти

Форум Креативних Індустрій – це як декілька конференцій в одній. Тут збираються найкращі та найкреативніші особистості з багатьох сфер діяльності в різних індустріях, що утворює неймовірне сумарне IQ цієї події. Вони вже досягли успіху, або впевнено рухаються до своєї мети, і здатні дивувати нас новими знаннями щодня. Але найбільші відкриття для них ще попереду – адже їм теж стануть у пригоді свіжі погляди, ідеї та знайомства.