Часті питання

Для вашої зручності тут ми зібрали відповіді на деякі найчастіші питання.

Що я отримаю від форуму?

Надзвичайні враження і корисні контакти – в першу чергу! А ще відкриєш для себе купу нового, адже Форум Креативних Індустрій – це як 16 конференцій в одній!

Чому саме цей захід?

На це є багато переконливих аргументів, багато з яких приведені нижче. Але найголовнішим є те, що збираючи представників з 16 різних індустрій, ми створюємо умови для народження нових ідей – у спікерів та в аудиторії. Ми робимо все, щоби зібрати неординарних людей, які поділяться своїми міркуваннями та осягненнями, виходячи за межі ординарного та, сподіваємось, надихнуть тебе на успіх.

Що саме будуть розповідати спікери?

Сцена Inspiration – розрахована на спікерів, які здатні перегорнути ваше світосприйняття та надихнути на роздуми про майбутнє. Сцена Insights – відкриє нові можливості для бізнесу, творчості, розвитку і гармонійного життя. Сцена Create – це професійна сцена, де ти познайомишся з людьми та компаніями, які спеціалізуються в тому, щоби втілювати в життя будь-які твої ідеї – в сфері маркетингу, комунікацій, відеопродакшену, просуванню, створенню нових продуктів, тощо. Сцена Pro – тут будуть розглядатися найважливіші питання у форматі панельних дискусій нон-стоп. Нова цього року Networking Terrace Stage – зарезервована для відкритих інтерв'ю та нових знайомств.

Що ще буде на Форумі?

2 дні вечірок під відкритим дахом у самому центрі міста, презентації шкіл і курсів, інтелектуальні і творчі видання ознайомлять тебе зі своїми новинками, 8 годин відеоконтенту кращих світових бізнес-кейсів Cannes Lions – в окремій залі для перегляду, і багато іншого, що ми ще не встигаємо оновлювати на сайті.

То які будуть теми?

Тем буде багато і вистачить кожному – дивись оновлену програму заходу. Ми подбали, щоби структурувати всю безліч найактуальніших тем. Цього разу, охопимо все за 3 дні. Незмінно програма включає виступи за основними напрямками креативної колаборації: “Маркетинг і коммунікації”, “Стартапи і технології”, “Бізнес і інновації”, “Творчість і дизайн”, “Культура і життя”, “Суспільство і держава”. На 4-му Форумі окрему увагу буде приділено сучасній українській культурі, юридичним питанням в креативних індустріях, самому креативу, спорту та соціальній відповідальності. І це далеко не все...

На кого розрахований цей форум?

Коротка відповідь: на всіх, хто прагне досконалості. Для тих, хто прагне розвитку. Для тих, хто шукає партнерів та однодумців, і тих, хто ще знаходиться в самому початку свого професійного шляху. Хто помічає, як швидко змінюється світ і усвідомлює, що вплинути на позитивні зміни в бізнесі, суспільстві і державі можна лише об’єднавшись, щоби створити той самий «Ефекту Медичі» разом. А хто є хто – ми дізнаємось/поділимось на Форумі!

Чи я можу придбати квиток на місці в день проведення?

Можеш, але розрахуватись можна буде лише карткою через сайт. Тому придбавши електронний квиток зараз, ти економиш свій час і нерви інших.

Я хочу придбати декілька квитків для себе і своїх друзів або колег – чи є знижки?

Так, в нас діє система знижок за промокодами. Якщо ти працюєш на одну з крутих компаній, спитайся в свого HR або PR департаменті – ми надавали корпоративні знижки компаніям-партнерам. Якщо ти студент, спитайся в студраді або на кафедрі – ми надсилали лімітовану кількість пільгових квитків для розповсюдження по деяких фахових ВУЗах.

Я не потрапив на захід, чи можу я отримати доступ до відеозаписів?

Так, записи деяких виступів буде викладено на офіційних ресурсах Днів Креативності в Україні. Але ж ти втрачаєш шанс дізнатись все першим, а також безліч можливостей для нетворкінгу. Тож, краще приходь на захід!

Чи будуть надаватися файли презентацій з виступів?

Ні, ця опція не передбачена, але записи деяких виступів будуть доступні на офіційній сторінці Днів Креативності в Україні у YouTube.